Spółka LS Media znów doceniona przez Oferteo.pl!
Chcemy ponownie pochwalić się zdobyciem nagrody “Najlepsi 2020 wśród Agencji Marketingowych”. Cieszymy się, że nagroda ta znów trafiła do nas. To oznacza, że Klienci spółki LS Media doceniają naszą pracę, a by zostaliśmy przez portal Oferteo.pl oznaczeni jako jednego z najlepiej ocenianych profesjonalistów. Rzecz jasna jest to dla nas motywacja do jeszcze wydajniejszego działania. Dlatego też będziemy starali się pracować wydajniej, co przełożyć się powinno na lepsze wyniki.
2020-04-23, 17:35

LS Media Sp. z o.o. z nagrodą “Najlepsi 2020 wśród Agencji Marketingowych”

W ubiegłym roku mogliśmy cieszyć się z wyróżnienia w kategorii “najlepszych 2019 wśród copywriterów”. Z racji tego, że przez ten rok znacznie rozbudowaliśmy nasze przedsiębiorstwo. Owocem tej pracy było podpisanie współpracy na działania Public Relations między innymi z przedsiębiorstwem LAMAX, które tworzy sprzęt audio i wideo. Dzięki temu w tym roku sięgamy po nagrodę “najlepsi 2020 wśród agencji marketingowych”.

“Jest nam niezmiernie miło, że znowu uzyskaliśmy wyróżnienie od marki Oferteo. Kolejny tytuł potwierdza, że wykonujemy swoje zadanie jak najlepiej. Nagroda Najlepsi 2020 to bodziec do tego, aby z dnia na dzień jeszcze bardziej się rozwijać i stawiać sobie nowe wyzwania. Dziękujemy!” – informuje Karol Snopek, Wiceprezes Zarządu LS Media Sp. z o.o.

Agencja marketingowa LS Media Sp. z o.o. stawia sobie nowe wyzwania

W lutym obchodziliśmy równy rok istnienia naszej działalności. Przez ten czas zdobyliśmy wielu Klientów, pracowaliśmy przy różnych, ciekawych projektach, co rzecz jasna przełożyło się na zdobycie nowego doświadczenia w wielu dziedzinach. Nie zatrzymujemy się! Chcemy dalej rozwijać naszą firmę by móc oferować jeszcze lepszą jakość usług. Nasz zespół cały czas tworzy nowe treści dla Klientów, zajmuje się obsługą mediów społecznościowych. W naszej ofercie można znaleźć również marketing internetowy, działania public relations oraz tłumaczenie treści.

Kto stoi w miejscu, ten się cofa. To bardzo mądre słowa, które wzięliśmy do siebie. Kilkanaście miesięcy ciężkiej pracy za nami, wiele jeszcze przed nami. Uparcie dążymy do stawianych sobie wyzwań, czego owocem są nagrody takie jak ta, otrzymana od Oferteo.pl. Stale się rozwijamy, a to zauważają nasi obecni, jak i nowi Klienci, którzy chętnie korzystają z naszych usług. Mam nadzieję, że w przyszłym roku również będziemy mogli pochwalić się kolejną nagrodą.” – dodaje Daniel Laskowski, Prezes Zarządu LS Media Sp. z o.o.

KONTAKT / AUTOR
Daniel Laskowski
LS Media Sp. z o.o.
530998545
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy